Шукати в цьому блозі

Плануємо та діємо

                                           

                  
 Майстер – клас для практичних психологів

Тема: «Кордони професійного життя»
(протидія професійному вигоранню)

Мета: ознайомити педагогів з поняттям "синдром емоційного вигорання", його основними причинами і симптомами, визначити основні умови збереження емоційного здоров'я педагога; підвищити самооцінку педагогів, їх впевненість у собі; створити умови для психологічного розвантаження педагогів;
надати інформацію про сучасні техніки і прийоми стабілізації емоційного стану педагогів.
Завдання: навчити педагогів практичним навичкам боротьби
з «синдромом емоційного вигорання»
Створити в групі атмосферу емоційної свободи та відкритості, дружелюбності і довіри один до одного.
Формувати професійні якості: комунікативні здібності, рефлексію, здатність до емпатії.

Обладнання: зображення градусника, ноутбук, диск із записами спокійних мелодій, аркуші паперу жовтого, білого та зеленого кольору, аркуші паперу, ручки.

Місце проведення: конференцзала РМК

Дата проведення: 15.11.2017 року

Час проведення: 9.00

                   


                                      Крок  за кроком

У сучасній школі діяльність працівника психологічної служби просто неможлива без використання тренінгових методів для підвищення ефективності просвітницької, профілактичної, навчальної роботи.
У зв’язку з тим, що до недавнього часу у вищих навчальних закладах практично не готували майбутніх психологів  до проведення тренінгової роботи, багатьом спеціалістам психологічної служби закладів освіти необхідне додаткове навчання з цього напрямку.
22 жовтня 2017 року в  конференцзалі ЦДЮТ відбувся тренінг метою якого є теоретична та практична підготовка працівників психологічної служби,  до проведення тренінгової роботи в закладах освіти. Під час навчання психологи отримали практичний досвід участі в тренінговому занятті і отримали змогу випробувати себе в якості ведучого тренера.
З теоретичним матеріалом познайомив присутніх методист районного методичного кабінету Некрасов В.О..
В зміст тренінгу введено значні інформаційні блоки, в яких ведучий знайомить учасників із сутністю тренінгової роботи, структурою та технологіями роботи у тренінзі. Також учасники аналізували діяльність ведучого. Закінчився цей етап  обиранням  учасниками  тренінгових вправ до  вподоби.
       Протягом  тренінгового заняття пройшла  презентація улюблених тренігових вправ  практичних психологів Буторіної Л.В. (Башмачанська СШ),Денисенко В.А. (Сурсько-Михайлівська СШ), Рябоконь О.В. (Письмечівська НСШ), Клименко О.О. (Новопокровський ДНЗ), Залюбовської Л.О. (Петриківська НСШ), Кисличної А.С. (Олександропільський НВК), Тихонської О.В. (Башмачанський ДНЗ) та обговорення проблем, які виникли під час проведення тренінгу.
У результаті вдосконалення професійної майстерності за допомогою тренінгу працівники психологічної служби Солонянського  району широко використовують тренінгові технології в роботі з дітьми та дорослими.
Кращі розробки тренінгових занять практичних психологів  будуть  презентовані на виставці присвяченій «Тижню психології» та представлені в методичних посібниках.







Немає коментарів:

Дописати коментар